Jak pomóc

Dołącz do nas – zostań wolontariuszem
Poświęć swój wolny czas dla innych i zarażaj swoją pasją. Więcej o wolontariacie w naszej fundacji i informacje kogo aktualnie szukamy znajdziesz w dziale aktualności.

Polub nas na Facebooku
Przekaż swoim znajomym i rodzinie informacje o nas – im więcej ludzi nas pozna tym łatwiej znajdziemy chętnych do pomocy przy organizacji kolejnych projektów.

Przekaż sprzęt sportowy
Masz sprzęt narciarski dla dzieci lub młodzieży w dobrym stanie? A może zamiast robić przelew wolałbyś kupić nowy sprzęt wspinaczkowy? Skontaktuj się z nami a my podpowiemy co w tym momencie jest najpilniej potrzebne naszym podopiecznym do spełniania sportowych marzeń.

Pomoc finansowa
Przekaż darowiznę na konto fundacji. Każda złotówka wpłacona na konto zostanie przeznaczona na organizację zajęć sportowych dla dzieci z Domów Dziecka oraz w trudnej sytuacji życiowej.

Fundacja Na Start im. Basi German
ul. Klemensiewicza 10/2